Parfém Guerlain Encens Mythique – EDP 125 ml

  • Parfém Guerlain Encens Mythique – EDP 125 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Guerlain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guerlain Encens Mythique – EDP 125 ml

Encens Mythique z kolekce Les Absolus D´Orient je dřevitě-chyprová vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří růže, aldehydy a šafrán. Srdce obsahuje růžový pepř, vetiver a pačuli. V základu ucítíte dřevité tóny, šedou ambru a pryskyřici olibanum. Na trh byla uvedena v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Guerlain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guerlain Encens Mythique – EDP 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, aldehydy, šafrán

Srdce

růžový pepř, vetiver, pačuli

Základ

dřevité tóny, šedá ambra, olibanum

Kde koupit originální parfémy Guerlain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guerlain Encens Mythique – EDP 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guerlain.

Koupit parfém

Recenze parfému Guerlain Encens Mythique – EDP 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guerlain Encens Mythique – EDP 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guerlain. Napsat recenzi »

Napsat komentář