Parfém Guerlain La Petite Robe Noire (2012) – EDP TESTER 100 ml

  • Parfém Guerlain La Petite Robe Noire (2012) – EDP TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Guerlain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guerlain La Petite Robe Noire (2012) – EDP TESTER 100 ml

Na začátku roku 2012 se Guerlain rozhodl oživit debut a nabídnout parfémovou vodu La Petite Robe Noire. La Petite Robe Noire Eau De Parfum je upravená vůně, kterou stvořil parfumér Thierry Wasser. Inspirován elegantností a věčností malých černých, parfém vyzařuje pařížskou eleganci a půvab. Otevírá se hravou a šumivou vůní třešní, bergamotu, červených bobulí a mandlí. Srdce ovládá růže, lékořice a čaj. Anýz, fazole Tonka, vanilka, kosatec a pačuli tvoří základ vůně.

Vonné složky parfému

Také parfémy Guerlain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guerlain La Petite Robe Noire (2012) – EDP TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, mandle, třešeň, červené bobule

Srdce

lékořice, růže, čaj, taifská růže

Základ

anýz, fazole Tonka, vanilka, kosatec, pačuli

Kde koupit originální parfémy Guerlain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guerlain La Petite Robe Noire (2012) – EDP TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guerlain.

Koupit parfém

Recenze parfému Guerlain La Petite Robe Noire (2012) – EDP TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guerlain La Petite Robe Noire (2012) – EDP TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guerlain. Napsat recenzi »

Napsat komentář