Parfém Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale – EDT 100 ml

  • Parfém Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Guerlain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale – EDT 100 ml

Black Perfecto Eau De Toilette Florale z kolekce La Petite Robe Noire je orientálně-květinová vůně pro ženy. Dominantní část tvoří akordy růže. Kromě nich ucítíte také mandle, kůži, černé pižmo a černý čaj.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Guerlain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžová voda

Srdce

růže, červená růže, mandle

Základ

kůže, černé pižmo, černý čaj

Kde koupit originální parfémy Guerlain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guerlain.

Koupit parfém

Recenze parfému Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guerlain. Napsat recenzi »

Napsat komentář