Parfém Guerlain L’Homme Ideal – EDT TESTER 100 ml

  • Parfém Guerlain L’Homme Ideal – EDT TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Guerlain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guerlain L’Homme Ideal – EDT TESTER 100 ml

L’Homme Ideal od značky Guerlain je dřevitá-aromatická vůně pro muže. Vrchní tóny tvoří citrusy, rozmarýn a květ pomerančovníku. Střední tóny představují fazoli Tonka a mandle. Samotnou vůni uzavírá vetiver, cedr a kůže.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Guerlain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guerlain L’Homme Ideal – EDT TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květ pomerančovníku, rozmarýn, citrusy

Srdce

fazole Tonka, mandle

Základ

vetiver, cedr, kůže

Kde koupit originální parfémy Guerlain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guerlain L’Homme Ideal – EDT TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guerlain.

Koupit parfém

Recenze parfému Guerlain L’Homme Ideal – EDT TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guerlain L’Homme Ideal – EDT TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guerlain. Napsat recenzi »

Napsat komentář