Parfém Guess 1981 Los Angeles Men – EDT 100 ml

  • Parfém Guess 1981 Los Angeles Men – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Guess prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guess 1981 Los Angeles Men – EDT 100 ml

1981 Los Angeles Men je orientálně-fougerová vůně pro muže. Hlava obsahuje černý pepř, bergamot a švestku. V srdci se rozvoní pelargonie, máta a zázvor. Kompozici uzavírá vetiver, santalové dřevo, tabák a ambra.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Guess charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guess 1981 Los Angeles Men – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, černý pepř, švestka

Srdce

zázvor, pelargonie, máta

Základ

vetiver, santalové dřevo, tabák, ambra

Kde koupit originální parfémy Guess?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guess 1981 Los Angeles Men – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guess.

Koupit parfém

Recenze parfému Guess 1981 Los Angeles Men – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guess 1981 Los Angeles Men – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guess. Napsat recenzi »

Napsat komentář