Parfém Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml

Citrusová, svěží – taková je vůně od značky Hermès Concentré D´Orange Verte. Hlavě parfému dominuje pomeranč a ambra. Srdce patří pačuli a bazalce. Základ tvoří cedrové dřevo.Vůně je unisex – je určena pro muže i ženy.
Na trh byla uvedena v roce 2004.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomeranč, ambra

Srdce

pačuli, bazalka

Základ

cedrové dřevo

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Concentré D´Orange Verte – EDT – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář