Parfém Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Citrusová vůně unisex,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

Eau De Mandarine Ambrée od značky Hermes je osvěžující vůně pro muže a ženy. Parfém nabízí teplné citrusové tóny mandarinky v kombinaci se sladkými akordy mučenky. Základ pohladí a příjemně zahřeje pokožku ambrou.
Na trh byla uvedena v roce 2013.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka

Srdce

mučenka

Základ

ambra

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Eau De Mandarine Ambrée – EDC – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář