Parfém Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

Eau de Neroli Doré od Hermese je vůně, která má až originálně jednoduché složení. Letní vůně, která je citrónově-svěží je perfektní pro muže i ženy.  Je to unisexová vůně co vás povzbudí. Skládá se z hořký pomeranč, neroli a šafránu.
Jean-Claude Ellena stojí za výrobou tohoto parfému. Uvedla jsi na trh v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hořký pomeranč

Srdce

neroli

Základ

šafrán

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Eau De Néroli Doré – EDC – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář