Parfém Hermes Epice Marine – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Epice Marine – EDT 15 ml (Toaletní voda),
  • Svěží vůně pro ženy,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Epice Marine – EDT 15 ml

Hermessence Epice Marine od značky Hermes odhaluje kouzlo spojení nositele s jeho podvědomými aspiracemi. Vůně se otevírá s citrusovými vrchními tóny a uzavírá se dřevitými, kořeněnými a dubově mechovými tóny a whisky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Epice Marine – EDT 15 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mořské tóny, kmín, kardamon, bergamot, vetiver, oakmoss, whisky, lískový oříšek, sezam, skořice

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Epice Marine – EDT 15 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Epice Marine – EDT 15 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Epice Marine – EDT 15 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář