Parfém Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml (Toaletní voda),
  • Chyprová vůně pro ženy,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

Jasná a jemná Iris Ukiyoé interpretuje prakticky neznámé vůně květů. Tato toaletní voda potlačuje klasický přístup ke květům tím, že pracuje s vůněmi květů, které jsou prakticky neznámé. Jeho vůně je jemná, ale velmi se tam mění, mezi různými tóny: růže, pomerančový květ a mandarinka, vše vyjádřeno malými, impresionistickými dotyky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

duhovka, pomerančový květ, mandarinka, růže

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář