Parfém Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml

  • Parfém Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml

Značka Hermes představila vůni s názvem Jour D´Hermes Absolu. Její vonná kompozice plná květinových tónů znázorňuje ženskost, kterou v sobě odráží i samotný flakonek – elegantní, něžný a jemný. Tato květinově-dřevitá vůně se otevírá tóny grapefruitu a květů meruňky, poté se o slovo přihlásí květinové sdrce a na závěr vůni korunuje lišejník a dřevité tóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květ meruňky, grapefruit

Srdce

květinové tóny, jasmín sambac, gardénie

Základ

lišejník, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář