Parfém Hermes Le Jardin De Monsieur Li – EDT TESTER (bez krabičky) 100 ml

  • Parfém Hermes Le Jardin De Monsieur Li – EDT TESTER (bez krabičky) 100 ml (Plnitelný flakon),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Le Jardin De Monsieur Li – EDT TESTER (bez krabičky) 100 ml

Hermes Le Jardin de Monsieur Li je ztělesněním přirozené elegance, šarmu a krásy obohacené o dotek luxusu. Ucítíte jemnou vůni jasmínu, kterou obohacuje špetka svěží máty a kumquat. Dopřejte si harmonické tóny parfému Hermes Le Jardin de Monsieur Li.
Vůně Hermes Le Jardin de Monsieur Li byla uvedena na trh v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Le Jardin De Monsieur Li – EDT TESTER (bez krabičky) 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kumquat

Srdce

jasmín

Základ

máta

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Le Jardin De Monsieur Li – EDT TESTER (bez krabičky) 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Le Jardin De Monsieur Li – EDT TESTER (bez krabičky) 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Le Jardin De Monsieur Li – EDT TESTER (bez krabičky) 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář