Parfém Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml

  • Parfém Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml

Luxusní unisexová vůně L’Ombre Des Merveilles pro muže i ženy. Máte možnost procestovat celý vesmír, díky této skvělé parfémované vodě, která má jednoduchou, ale o to více zajímavou kompozici. Tento skvost se skládá pouze ze skvělého černého čaje, kadidla a unikátní fazole tonky. Tato kombinace vás očaruje svojí jedinečností.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý čaj

Srdce

kadidlo

Základ

fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář