Parfém Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml

Muguet Porcelaine je vlna jemných konvalinek, které evokují bělost porcelánu. Ve vrchních tónech ucítíte zelené poznámky a šťavnatou hrušku, které vystřídají květinové tóny. Vůně se uzavírá jedinečným pižmem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zelené poznámky, hruška

Srdce

konvalinka, hedione, neroli

Základ

pižmo

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář