Parfém Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml (Toaletní voda),
  • Dřevitá vůně pro ženy,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml

Hermès Poivre Samarcande zachycuje zemitou vůni kouřového dřeva a je oslavou stromů, které rostou ve Středomoří. Oduševnělá a dlouhotrvající vůně, která je skvělá pro muže i ženy. Vůně je kořeněná dřevitá.Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

paprika, pepř, dub, kmín, cedr, dubový mech, pačuli, zelené poznámky

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář