Parfém Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml

  • Parfém Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml

Terre D´ Hermès je dřevitě-chyprová vůně pro muže, který umí objevit neobvyklost v běžné věci. Muž, nosící tuto vůni, je v každém okamžiku neodolatelný, smyslný a jedinečný. Jednoduché složení vůně z grapefruitu, pomeranče, dřevitých tónů, lišejníku a benzoinu potvrzuje, že v jednoduchosti je krása.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grapefruit, pomeranč

Srdce

křemen

Základ

dřevité tóny, dubový mech, benzoin

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář