Parfém Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml

  • Parfém Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml

Barevně vznešená a podmanivá Twilly Eau Poivrée, proniká z pokožky až do duše. Odvážná vůně zbarvená zářivě růžovým pepřem, něžnou růží a elegantním pičuli. Aromatické esence se míchají a vytvářejí neviditelnou pavučinu spojující všechny dívky milující Hermès. Této vůni neodolá žádná žena. Vůně byla na trh uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový pepř

Srdce

růže

Základ

pačuli

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář