Parfém Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

Novinka Un Jardin sur la Lagune z kolekce Jardin od značky Hermès. Tato toaletní voda vás zavede do Benátek a odhalí kouzlo skrytého místa za kamennou zdí. Vytvořila ji známá parfumérka Christine Nagel.
Vůně byla uvedena na trh v březnu 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

magnólie, slizoplod, lilie, mořský vánek, dřevité tóny

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář