Parfém Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Hermes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml

Vanille Galante od značky Hermes odhaluje tajemství spojení člověka s jeho instinkty. Vůně obsahuje zajímavé ingredience, které dělají vůni jedinečnou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

Vonné složky parfému

Také parfémy Hermes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květinové poznámky, vanilka, koňak, dřevité poznámky, kakao, pižmo, tabák, pikantní poznámky

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Hermes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hermes.

Koupit parfém

Recenze parfému Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hermes Vanille Galante – EDT 15 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hermes. Napsat recenzi »

Napsat komentář