Parfém Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

  • Parfém Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro muže,
  • Parfémy Hugo Boss prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

Boss Bottled Oud Aromatic od Hugo Boss je orientální květinová vůně pro muže.
Byla uvedena na trh v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Hugo Boss charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomerančový květ

Srdce

myrha

Základ

arganové dřevo

Kde koupit originální parfémy Hugo Boss?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Hugo Boss.

Koupit parfém

Recenze parfému Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Hugo Boss. Napsat recenzi »

Napsat komentář