Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

  • Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Dřevitá vůně pro muže,
  • Parfémy Iceberg prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

Iceberg Since 1974 For Men se otevírá ovocnou vůní, která prosazuje výrazně mužskou aromatiku bergamotu, guatemalského kardamonu a sušeného ovoce. Srdce vůně se završuje vůní muškátového oříšku a levandule, než se usadí do guajakového dřeva s texturovaným základem ambroxanu a pačuli.

Vonné složky parfému

Také parfémy Iceberg charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kardamon, sušené ovoce, bergamot

Srdce

levandule, muškátový oříšek

Základ

ambroxan, guajakové dřevo, pačuli

Kde koupit originální parfémy Iceberg?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Iceberg.

Koupit parfém

Recenze parfému Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Iceberg. Napsat recenzi »

Napsat komentář