Parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

  • Parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Issey Miyake prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

L´Eau D´Issey Pure Nectar De Parfum je květinová vůně pro ženy, další z kolekce L´Eau D´Issey Pure. Hlava obsahuje kombanci hrušky, medu a bergamotu. V srdci objevíte akordy růží a pivoněk podtrhnuté vodními tóny. Kompozici uzavírá kašmíran, santalové dřevo, fialka, bílé pižmo a šedá ambra.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Issey Miyake charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, med, bergamot

Srdce

růže, vodní tóny, pivoňka

Základ

kašmíran, šedá ambra, santalové dřevo, fialka, bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy Issey Miyake?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Issey Miyake.

Koupit parfém

Recenze parfému Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Issey Miyake. Napsat recenzi »

Napsat komentář