Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml

  • Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Issey Miyake prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml

Toaletní květinovo ovocná vůně pro ženy. Vytvořil ji známý parfumér Alberto Morillas.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Issey Miyake charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový grepfruit, liči

Srdce

mučenka, guava, vodní tóny, květiny

Základ

vanilka, exotické dřevo

Kde koupit originální parfémy Issey Miyake?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Issey Miyake.

Koupit parfém

Recenze parfému Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Issey Miyake. Napsat recenzi »

Napsat komentář