Parfém Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey – EDT 150 ml

  • Parfém Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey – EDT 150 ml (Toaletní voda),
  • Orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Issey Miyake prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey – EDT 150 ml

L´Eau Majeure D´Issey je dřevitě-akvatická vůně pro muže. Otevírá se svěží mátou, bergamotem a grepem. Poté přechází do mořských tónů doprovázených čajem a jasmínovými akordy (hedione). Kompozici uzavírají dřevité tóny, kašmíran, kumarin, cedrové a ambrové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Issey Miyake charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey – EDT 150 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, grep, máta

Srdce

mořské tóny, hedione, čaj

Základ

dřevité tóny, kašmíran, cedr, ambrové dřevo, kumarin

Kde koupit originální parfémy Issey Miyake?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey – EDT 150 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Issey Miyake.

Koupit parfém

Recenze parfému Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey – EDT 150 ml

Máte zkušenosti s parfémem Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey – EDT 150 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Issey Miyake. Napsat recenzi »

Napsat komentář