Parfém Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

  • Parfém Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml (Toaletní voda),
  • Dřevitá vůně pro muže,
  • Parfémy Jack&Jones prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

Jack&Jones #02 je dřevitá vůně, která odhaluje ducha úspěchu. Konečně vůně, která vykouzlí úspěch moderního člověka. Vůně začíná příjemnými tóny zeleného jablka a švestky. V srdci následuje zářivá a hřejivá kombinace pelargónie, skořice a santalového dřeva. Základ obsahuje jantar, pižmo a vanilku.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jack&Jones charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zelené jablko, švestka

Srdce

pelargónie, santalové dřevo, skořice

Základ

jantar, pižmo, vanilka

Kde koupit originální parfémy Jack&Jones?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jack&Jones.

Koupit parfém

Recenze parfému Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jack&Jones. Napsat recenzi »

Napsat komentář