Parfém James Bond James Bond 007 Cologne – EDC 50 ml

  • Parfém James Bond James Bond 007 Cologne – EDC 50 ml (Kolínská voda),
  • Chyprová vůně pro muže,
  • Parfémy James Bond prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému James Bond James Bond 007 Cologne – EDC 50 ml

James Bond 007 Cologne je chyprově-ovocná vůně pro muže. Hlavu tvoří šťavnatý ananas, bazalka a máta. V srdci se ukrývá směs černého pepře, plodů jalovce (jalovčinek) a muškátové šalvěje. Kompozici uzavírá pačuli, ambra, dubový mech a cedr.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy James Bond charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém James Bond James Bond 007 Cologne – EDC 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ananas, máta, bazalka

Srdce

šalvěj muškátová, černý pepř, jalovčinky

Základ

pačuli, ambra, dubový mech, cedr

Kde koupit originální parfémy James Bond?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém James Bond James Bond 007 Cologne – EDC 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky James Bond.

Koupit parfém

Recenze parfému James Bond James Bond 007 Cologne – EDC 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem James Bond James Bond 007 Cologne – EDC 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky James Bond. Napsat recenzi »

Napsat komentář