Parfém James Bond James Bond 007 Pour Femme – EDP 30 ml

  • Parfém James Bond James Bond 007 Pour Femme – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy James Bond prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému James Bond James Bond 007 Pour Femme – EDP 30 ml

James Bond 007 Pour Femme je orientálně-květinová vůně pro ženy. Otevírá se tóny frézie, hrušky a mandarinky. Poté přechází do srdce tvořeného cedrovým dřevem a nočním jasmínem. Kompozici uzavírá skořice, vanilka, kašmír a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy James Bond charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém James Bond James Bond 007 Pour Femme – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

frézie, hruška, mandarinka

Srdce

noční jasmín, cedrové dřevo

Základ

skořice, vanilka, fazole tonka, kašmír

Kde koupit originální parfémy James Bond?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém James Bond James Bond 007 Pour Femme – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky James Bond.

Koupit parfém

Recenze parfému James Bond James Bond 007 Pour Femme – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem James Bond James Bond 007 Pour Femme – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky James Bond. Napsat recenzi »

Napsat komentář