Parfém Jean P. Gaultier La Belle – EDP 100 ml

  • Parfém Jean P. Gaultier La Belle – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Jean P. Gaultier prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jean P. Gaultier La Belle – EDP 100 ml

La Belle z kolekce Classique je orientálně-vanilková vůně pro ženy. Obsahuje pouhé tři ingredience, a to šťavnatou hrušku, aromatický vetiver a sladkou vanilku. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jean P. Gaultier charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jean P. Gaultier La Belle – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška

Srdce

vetiver

Základ

vanilka

Kde koupit originální parfémy Jean P. Gaultier?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jean P. Gaultier La Belle – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jean P. Gaultier.

Koupit parfém

Recenze parfému Jean P. Gaultier La Belle – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jean P. Gaultier La Belle – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jean P. Gaultier. Napsat recenzi »

Napsat komentář