Parfém Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 80 ml

  • Parfém Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 80 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Jean P. Gaultier prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 80 ml

Skandál! Přesně to způsobíte, když se navoníte toaletní vodou módního domu Jean Paul Gaultier. Kdekoliv se objevíte okamžitě zapůsobíte, upře se na vás veškerá pozornost. Vy budete tajemná, sebevědomá a svůdná a okamžitě se stanete středem pozornosti. 
Ovocně-květinová vůně, která je určená pro ženu, která se nebojí na sebe upoutat pozornost. Dokonalé spojení pouze tří složek, které se postupně rozvoní hruškou, jasmínem a medem jistě zanechá dojem.
Parfém uveden na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jean P. Gaultier charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška

Srdce

jasmín

Základ

med

Kde koupit originální parfémy Jean P. Gaultier?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jean P. Gaultier.

Koupit parfém

Recenze parfému Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jean P. Gaultier Scandal A Paris EDT 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jean P. Gaultier. Napsat recenzi »

Napsat komentář