Parfém Jean P. Gaultier So Scandal! – EDP 30 ml

  • Parfém Jean P. Gaultier So Scandal! – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Jean P. Gaultier prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jean P. Gaultier So Scandal! – EDP 30 ml

Tak skandální! Přesně taková je parfémovaná voda So Scandal! od Jeana P. Gaultiera. Zářivé květy pomeranče, tóny mléka, rozkvetlý jasmín, tuberóza a sladká malina dělají vůni smyslnou a elegantní. Jakmile se navoníte, tak vám již nikdo neodolá. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jean P. Gaultier charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jean P. Gaultier So Scandal! – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomerančový květ, mléko, jasmín, tuberóza, malina

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Jean P. Gaultier?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jean P. Gaultier So Scandal! – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jean P. Gaultier.

Koupit parfém

Recenze parfému Jean P. Gaultier So Scandal! – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jean P. Gaultier So Scandal! – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jean P. Gaultier. Napsat recenzi »

Napsat komentář