Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Jeanne Arthes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml

Parfémová kompozice Colonial Club Signature od francouzské značky Jeanne Arthes byla vytvořena pro skutečného gentlemana se silným a vytrvalým charakterem a zvláštním, jedinečným kouzlem. Toaletní voda harmonicky doplní váš vzhled pro každý den nebo pro zvláštní příležitost. Ušlechtilá stopa vůně je vhodná pro teplé i studené období. Dřevitá vůně podtrhuje charisma a eleganci člověka, zvyšuje jeho přirozené kouzlo.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jeanne Arthes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, šalvěj, bergamot

Srdce

pomeranč, fazole tonka, levandule

Základ

ambergris, sladké poznámky, cedr

Kde koupit originální parfémy Jeanne Arthes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jeanne Arthes.

Koupit parfém

Recenze parfému Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Napsat komentář