Parfém Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Jeanne Arthes prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml

JS Magnetic Power Navy Blue od značky Jeanne Arthes je fougere aromatický parfém, který dokonale osvěží a perfektně vyhovuje modernímu dynamickému životu.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jeanne Arthes charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

máta, citrón

Srdce

rozmarýn, pelargonie, levandule, cypřiš, muškátový oříšek

Základ

jantar, pižmo, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Jeanne Arthes?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jeanne Arthes.

Koupit parfém

Recenze parfému Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Napsat komentář