Parfém Jenny Glow Forest Bluebell – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Forest Bluebell – EDP 80 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Jenny Glow prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jenny Glow Forest Bluebell – EDP 80 ml

Jenny Glow Forrest BlueBell je osvěžující, jarní parfémovaná voda pro muže i ženy. Vůni tvoří tóny jarních květin, koření a ovoce. Tyto živé tóny jsou pokryty svůdným pižmem, které dodává parfémované vodě útulnost. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Jenny Glow charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jenny Glow Forest Bluebell – EDP 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
balzámové tóny, hřebíček, zelené tóny, zvonek modrý
Srdce
broskev, kaki
Základ

pižmo

Kde koupit originální parfémy Jenny Glow?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jenny Glow Forest Bluebell – EDP 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jenny Glow.

Koupit parfém

Recenze parfému Jenny Glow Forest Bluebell – EDP 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jenny Glow Forest Bluebell – EDP 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jenny Glow. Napsat recenzi »

Napsat komentář