Parfém Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml

  • Parfém Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml (Toaletní voda),
  • Orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Jesus Del Pozo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml

Halloween Man Shot je toaletní voda pro odvážné muže. Chcete, aby se za vámi každá žena otočila? Tak právě tato vůně je to pravé pro vás. Černý pepř, kardamon, daiquiri a citrón rozvoní tuto vůni jako první. Duhovka s šalvějí rozzáří prostřední tóny a konec zaujme ambra, vanilka a kůže.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jesus Del Pozo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý pepř, kardamon, daiquiri, citrón

Srdce

duhovka, šalvěj

Základ

ambra, vanilka, kůže

Kde koupit originální parfémy Jesus Del Pozo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jesus Del Pozo.

Koupit parfém

Recenze parfému Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jesus Del Pozo. Napsat recenzi »

Napsat komentář