Parfém Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

  • Parfém Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Jil Sander prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

Jil Sander navazuje na svou elegantní řadu Simply Jil Sander s novou edicí Simply Eau de Parfum Poudrée. Řadu vytvořila Sophie Labbe. Vůně podtrhuje ženskou osobnost a zvýrazňuje její individualitu. Tváří parfémové vody je německá modelka Julia Stegner.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jil Sander charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, frézie, sluneční tóny

Srdce

otočník, hloh, rýže, pižmo, vanilka

Základ

kašmeran, tonka fazole

Kde koupit originální parfémy Jil Sander?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jil Sander.

Koupit parfém

Recenze parfému Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jil Sander. Napsat recenzi »

Napsat komentář