Parfém Jimmy Choo Floral – EDT 90 ml

  • Parfém Jimmy Choo Floral – EDT 90 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Jimmy Choo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jimmy Choo Floral – EDT 90 ml

Toaletní voda Jimmy Choo Floral je květinově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá tóny tangerinky, bergamotu a sladké nektarinky. V srdci vůně se ukrývá opojná magnolie, hrachor vonný a květ meruňky. V závěru ucítíte dřevité tóny, ambroxan a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jimmy Choo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jimmy Choo Floral – EDT 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

tangerinka, bergamot, nektarinka

Srdce

magnolie, hrachor vonný, meruňkový květ

Základ

pižmo, ambroxan, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Jimmy Choo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jimmy Choo Floral – EDT 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jimmy Choo.

Koupit parfém

Recenze parfému Jimmy Choo Floral – EDT 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jimmy Choo Floral – EDT 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jimmy Choo. Napsat recenzi »

Napsat komentář