Parfém Jimmy Choo Urban Hero – EDP TESTER 100 ml

  • Parfém Jimmy Choo Urban Hero – EDP TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Jimmy Choo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jimmy Choo Urban Hero – EDP TESTER 100 ml

Urban Hero je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlavu tvoří černý pepř a kaviárový citrus (finger lime); australské ovoce, které voní po pampeliškách. V srdci ucítíte růžové dřevo (palisandr) a vetiver. Kompozici uzavírá kůže a šedá ambra.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jimmy Choo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jimmy Choo Urban Hero – EDP TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý pepř, kaviárový citrus

Srdce

růžové dřevo, vetiver

Základ

šedá ambra, kůže

Kde koupit originální parfémy Jimmy Choo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jimmy Choo Urban Hero – EDP TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jimmy Choo.

Koupit parfém

Recenze parfému Jimmy Choo Urban Hero – EDP TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jimmy Choo Urban Hero – EDP TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jimmy Choo. Napsat recenzi »

Napsat komentář