Parfém Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 50 ml

  • Parfém Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 50 ml (Kolínská voda),
  • Zelená vůně unisex,
  • Parfémy Jo Malone prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 50 ml

Svěží zeleň oživuje prostorné terasy a ušlechtilé oblouky starověké závěsné zahrady. Majestátní cypřišové stromy naplňují vzduch svou svěží a aromatickou vůní, energizovanou dřevitými tóny horolezecké révy. Hloubka jantaru poskytuje této svěží scéně základnu s intenzitou a smyslností.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jo Malone charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

cypřiš, réva, dřevo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Jo Malone?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jo Malone.

Koupit parfém

Recenze parfému Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jo Malone. Napsat recenzi »

Napsat komentář