Parfém Jo Malone English Pear & Freesia – EDC (bez krabičky) 100 ml

  • Parfém Jo Malone English Pear & Freesia – EDC (bez krabičky) 100 ml (Kolínská voda),
  • Chyprová vůně pro ženy,
  • Parfémy Jo Malone prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jo Malone English Pear & Freesia – EDC (bez krabičky) 100 ml

Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá kombinace pižma, pačuli, ambry a rebarbory.
Na trh byla uvedena v roce 2010.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jo Malone charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jo Malone English Pear & Freesia – EDC (bez krabičky) 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

cukrový meloun, hruška

Srdce

frézie, růže

Základ

pižmo, pačuli, ambra, rebarbora

Kde koupit originální parfémy Jo Malone?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jo Malone English Pear & Freesia – EDC (bez krabičky) 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jo Malone.

Koupit parfém

Recenze parfému Jo Malone English Pear & Freesia – EDC (bez krabičky) 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jo Malone English Pear & Freesia – EDC (bez krabičky) 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jo Malone. Napsat recenzi »

Napsat komentář