Parfém Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml

  • Parfém Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml (Kolínská voda),
  • Květinová vůně unisex,
  • Parfémy Jo Malone prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml

Živá květinová vůně, vylepšená fíkem a fialkou, doplněná šťavnatým černým rybízem. Naše vlčí máky, vypůjčené ze šťavnatých obilných polí, kde se mísí zrna a květiny, jsou zakukleny otrubami a bavlněným ječmenem. Tato příjemná vůně je živou krajinou: kde barevné máky zdobí bohatou úrodu zlata.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jo Malone charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

fík, černý rybíz, fialka

Srdce

pšenice, mák, prášek

Základ

bílé pižmo, ječmen, otruby

Kde koupit originální parfémy Jo Malone?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jo Malone.

Koupit parfém

Recenze parfému Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jo Malone Poppy & Barley – EDC 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jo Malone. Napsat recenzi »

Napsat komentář