Parfém Jo Malone Wild Bluebell – EDC (bez krabičky) 50 ml

  • Parfém Jo Malone Wild Bluebell – EDC (bez krabičky) 50 ml (Kolínská voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Jo Malone prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Jo Malone Wild Bluebell – EDC (bez krabičky) 50 ml

Wild Bluebell je luxusní květinově-zelená vůně pro ženy. Hlava obsahuje zvonek a aromatický hřebíček, v srdci ucítíte jasmín, konvalinku a šípkovou růži. Kompozici uzavírá pižmovo-ambrový základ.
Na trh byla uvedena v roce 2011.

Vonné složky parfému

Také parfémy Jo Malone charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Jo Malone Wild Bluebell – EDC (bez krabičky) 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zvonek, hřebíček

Srdce

jasmín, konvalinka, šípková růže

Základ

pižmo, ambra

Kde koupit originální parfémy Jo Malone?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Jo Malone Wild Bluebell – EDC (bez krabičky) 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Jo Malone.

Koupit parfém

Recenze parfému Jo Malone Wild Bluebell – EDC (bez krabičky) 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Jo Malone Wild Bluebell – EDC (bez krabičky) 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Jo Malone. Napsat recenzi »

Napsat komentář