Parfém John Varvatos Artisan Blu – EDT 125 ml

  • Parfém John Varvatos Artisan Blu – EDT 125 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy John Varvatos prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému John Varvatos Artisan Blu – EDT 125 ml

Svěží vůni Artisan Blu, které byla uvedena na trh v roce 2016 harmonicky propojuje svěží hořký pomeranč, bergamot, bazalka, chayote a aromatická levandule. V srdci této toaletní vody objevíte akordy palmarosy, šalvěje muškátové, květu pomerančovníku a jemné noty fialky. Souhra borovice, pačuli, cedru, pistácie a tamaryšku vás okouzlí v samém závěru této elegantní vůně.

Vonné složky parfému

Také parfémy John Varvatos charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém John Varvatos Artisan Blu – EDT 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

levandule, bergamot, bazalka, hořký pomeranč, čajot

Srdce

kosatec, květ pomerančovníku, šalvěj muškátová, palmarosa, geranium

Základ

pačuli, cedr, borovice, pistácie, tamaryšek

Kde koupit originální parfémy John Varvatos?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém John Varvatos Artisan Blu – EDT 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky John Varvatos.

Koupit parfém

Recenze parfému John Varvatos Artisan Blu – EDT 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem John Varvatos Artisan Blu – EDT 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky John Varvatos. Napsat recenzi »

Napsat komentář