Parfém Joop! WOW! – EDT 100 ml

  • Parfém Joop! WOW! – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Joop! prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Joop! WOW! – EDT 100 ml

WOW! je fougerově-orientální vůně pro muže. Hlavu tvoří bergamot, kardamom a fialkové lístky. V srdci ucítíte kombinaci jedle, pelargonie a vetiveru. Kompozici uzavírá sladká vanilka, kašmírové dřevo a fazole tonka.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Joop! charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Joop! WOW! – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, kardamom, list fialky

Srdce

pelargonie, jedlový balzám, vetiver

Základ

fazole tonka, vanilka, kašmírové dřevo

Kde koupit originální parfémy Joop!?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Joop! WOW! – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Joop!.

Koupit parfém

Recenze parfému Joop! WOW! – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Joop! WOW! – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Joop!. Napsat recenzi »

Napsat komentář