Parfém Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Juliette Has A Gun prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml

Originální název pro originální vůni. Another Oud navrhuje ponoření do orientálního světa. Evokuje veškerou modernost, nevázanost, vznešenost, kterou procházíte po procházce regionem. Tajemná a originální vůně vytvářející jedinečnou a charakteristickou stopu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Juliette Has A Gun charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, malina

Srdce

oud

Základ

pižmo, ambroxan

Kde koupit originální parfémy Juliette Has A Gun?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Juliette Has A Gun.

Koupit parfém

Recenze parfému Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Another Oud – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Napsat komentář