Parfém Juliette Has A Gun Not A Perfume – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Juliette Has A Gun Not A Perfume – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Juliette Has A Gun prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Juliette Has A Gun Not A Perfume – EDP – TESTER 100 ml

Not A Perfume je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která obsahuje jedinou složku, a to ambroxan. Jedná se o syntetickou ambru, která se vyrábí ze složky, která se nachází v šalvějovém esenciálním oleji. 
Na trh byla uvedena v roce 2010.

Vonné složky parfému

Také parfémy Juliette Has A Gun charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Juliette Has A Gun Not A Perfume – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ambroxan

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Juliette Has A Gun?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Juliette Has A Gun Not A Perfume – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Juliette Has A Gun.

Koupit parfém

Recenze parfému Juliette Has A Gun Not A Perfume – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Juliette Has A Gun Not A Perfume – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Juliette Has A Gun. Napsat recenzi »

Napsat komentář