Parfém Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně unisex,
  • Parfémy Just Jack prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml

Objevte tajemství skryté po staletí. Začněte dnes metafyzickým dobrodružstvím, které vás povede zeměmi Hellas, přímo k zážitku, který potěší starověké Řeky. Podle příběhů opakovaných po celá staletí – právě na úpatí vrcholů Pelion měl vzniknout vůně tak krásná, že ji vítr ukradl z hlubin poloostrova a odnesl ji někam do Egejského moře, aby ji mohl obdivovat. Inspirováno vůní Fucking Fabulous od značky Tom Ford.

Vonné složky parfému

Také parfémy Just Jack charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandle, kůže

Srdce

levandule, tonka fazole, šalvěj muškátová

Základ

vanilka, kořen kosatce, kašmeran, ambra, bílé dřevo

Kde koupit originální parfémy Just Jack?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Just Jack.

Koupit parfém

Recenze parfému Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Just Jack Fanta Fab – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Just Jack. Napsat recenzi »

Napsat komentář