Parfém Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Just Jack prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml

Vůně Homme Noir začíná bergamotem, jedinečným kořeněně květinovým citrusem, který nemůže jinak než vyniknout. Následuje verbena, která dodává směsi ovocný vzduch. Dále přichází kmín a růžový pepř, který způsobí, že vůně získá kořeněnou vůni s podkladovou sladkou notou. Prostřední nota navazuje na téma receptu a přichází silná, suchá, zemitá vůně koření, pelargónie a rozmarýn – ideální pro mužské vůně. Poté následuje ambra, kůže, balzámové tóny a pačuli. Inspirováno vůní Noir for Men od značky Tom Ford.

Vonné složky parfému

Také parfémy Just Jack charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, verbena, kmín, růžový pepř

Srdce

kořenité tóny, rozmarýn, geránium

Základ

ambra, kůže, balzámové tóny, pačuli

Kde koupit originální parfémy Just Jack?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Just Jack.

Koupit parfém

Recenze parfému Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Just Jack Homme Noir – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Just Jack. Napsat recenzi »

Napsat komentář