Parfém Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

  • Parfém Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Just Jack prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

Exoticky ovocná cesta k Rudému moři. Síla citrusových plodů vykoupaných na středovýchodním slunci s nádechem orientálního koření a koření stimulujícího všechny smysly, obklopená pryskyřičnou vůní jantaru se stopou vlhkého mechu. Inspirováno vůní Grey Vetiver od značky Tom Ford.

Vonné složky parfému

Také parfémy Just Jack charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomerančový květ, grep

Srdce

kořenité tóny, kořen kosatce, muškátový oříšek

Základ

dubový mech, vetiver, ambra

Kde koupit originální parfémy Just Jack?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Just Jack.

Koupit parfém

Recenze parfému Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Just Jack. Napsat recenzi »

Napsat komentář