Parfém Karl Lagerfeld Bois De Cédre – EDT 50 ml

  • Parfém Karl Lagerfeld Bois De Cédre – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Karl Lagerfeld prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Karl Lagerfeld Bois De Cédre – EDT 50 ml

Bois De Cedre z kolekce Les Parfums Matiéres je aromaticko-fougerová vůně pro muže. Otevírá se svěžím bergamotem, grepem a fialkovými listy. Poté přechází do akordů mořské soli, šalvěje muškátové a pelargonie. Na závěr se rozvoní cedrové dřevo, šedá ambra a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Karl Lagerfeld charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Karl Lagerfeld Bois De Cédre – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, grep, lístek fialky

Srdce

mořská sůl, pelargonie, muškátová šalvěj

Základ

cedr, šedá ambra, pižmo

Kde koupit originální parfémy Karl Lagerfeld?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Karl Lagerfeld Bois De Cédre – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Karl Lagerfeld.

Koupit parfém

Recenze parfému Karl Lagerfeld Bois De Cédre – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Karl Lagerfeld Bois De Cédre – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Karl Lagerfeld. Napsat recenzi »

Napsat komentář