Parfém Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml

  • Parfém Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Kelsey Berwin prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml

Avalanche je netradiční vůně pro muže. Vůně je výrazem sebevědomé a ambiciózní osobnosti. Dávka mužnosti a smyslnosti ukrytá v moderním designu v černé barvě. To je vůně nadčasové parfémované vody pro muže.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kelsey Berwin charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz, bergamot, jablko, ananas

Srdce

růžový pepř, jasmín, bříza, pačuli

Základ

jantar, vanilka, oakmoss, pižmo

Kde koupit originální parfémy Kelsey Berwin?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kelsey Berwin.

Koupit parfém

Recenze parfému Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kelsey Berwin Avalanche – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kelsey Berwin. Napsat recenzi »

Napsat komentář